052-9095404
תמונת נושא: שירה בציבור: למי זה מתאים?

שירה בציבור הייתה מאז ומעולם דרך לבלות יחדיו בערב או בצהריים מושלם, אטרקציה נהדרת שלל אירועים תוך ששירה בציבור היא פעילות חברת במיוחד אחד לשני, היא מגבשת בין אנשים והופכת כל אירוע למושלם תוך אהבת הארץ ושירה מכל הלב.

כיום שירה בציבור הפכה למעודכנת יותר ומלבד שירי ארץ ישראל היפה יכולים המשתתפים ליהנות גם משירה של שלל שירים עדכניים, ממוזיקה לילדים, מוזיקה כיפית ועכשווית כמו גם מהשירים הנוסטלגיים אותם כולם שרים יחד כמקהלה עליזה.

לפי הזמר והמנחה שירה בציבור אודי יאן, בעבר היה נהוג לחשוב כי שירה בציבור מתאימה לקהל יעד אחד בלבד והוא לאנשים בגיל הזהב, עם זאת כיום היא מתאימה לשלל אנשים וקהלים ביניהם:

בני נוער – בני נוער אוהבים מאד לשיר, בזמן ששירה בציבור מאפשרת להם לשיר מכל הלב עם חברים את כל שירי גלגל"צ האהובים כמו גם שירים של להקות וזמרים מוכרים. בכך יכולים בני נוער להתגבש, ליהנות ולחשוף יכולות שירה מעולות.

משפחות – אם אתם משפחה שתמיד מחפשת את ההפעלה והאטרקציה הכיפית ביותר, חשוב שתדעו כי שירה בציבור מתאימה גם לכם. כיום אפשר לארגן יום משפחתי מושלם עם זמר העוסק בשירה בציבור או אפילו לארגן שירה בציבור לבד, תוך הדפסת שירוני של שירים מוכרים ושירתם יחדיו.

קהילות – ארגון יום קהילה או אירוע קהילתי יכול להיות טוב ואטרקטיבי יותר באמצעות שירה בציבור. אם אתם רוצים לארגן אירוע קהילתי תמיד תוכלו להזמין אמן המומחה בשירה בציבור על מנת שינחה את האירוע ויהפוך אותו למקרב, מגבש ובלתי נשכח.

אירועים – חתונות, ימי נישואין, בר או בת מצווה אירועי חברה ועוד, כל אלה מאפשרים מגוון אטרקציות אשר ביניהן גם שירה בציבור. באמצעות הפעלה כזאת יכול להיות האירוע שלכם יוצא מן הכלל!

ילדים – אם אתם רוצים לארגן לילדים אירוע מושלם, חשוב שתלמדו אותם קצת לשיר ובזאת באמצעות מנחה לשירה בציבור המומחה גם בהופעת ילדים ובשירי ילדים.

דיור מוגן – דיירי הדיור המוגן הם קהל יעד שייהנה מאד משירה בציבור. כיום יכולים ליהנות מהפלגה כזאת אנשים בגיל השלישי ששירי ארץ ישראל היפה והטובה ערבים מאד להם והם מכירים את מילות השירים בעל פה.