052-9095404
תמונת נושא: צילומי תינוקות ניו בורן בירושלים

יש שני סוגים של צילומי תינוקות ניו בורן בירושלים, כאשר כל אחד מהם מספק לנו תוצאות אחרות. הסוג הראשון הוא צילום בסטודיו לצילום, בו אנחנו יכולים לעצב את התפאורה כראות עניינו ולהביא אלמנטים מיוחדים. הסוג השני הינו צילומים בבית הלקוח, בו אנחנו מצלמים את התינוק בסביבה הביתית. אז באיזה סוג של צילומי תינוקות ניובורן בירושלים כדאי לבחור? האם האחד עדיף על השני? ומה הכי נכון לתינוק שלנו?

צילומי ניו בורן בסטודיו לצילום

צילומים בסטודיו לצילום של תינוקות, מומלץ לעשות בשבועיים הראשונים לחייו. בשלב הזה, התינוק בדרך כלל ישן במרבית הזמן, כך שאנחנו לא ממש מפריעים לו. התמונות מתמקדות בתינוק עצמו, ולרוב הוא יהיה עטוף או מכורבל בשמיכות רכות, כובעים, ניתן להניח אותו בתוך סלסלה קטנה ועוד. הצילומים שנערכים בסטודיו, בדרך כלל יתפרסו על פני שעתיים ועד ארבע שעות, על מנת שניתן יהיה לשנות את הסט מעת לעת, כמו גם לספק זמן לתינוק לאכילה ולהחלפה של החיתול. כל התמונות שמצולמות בסטודיו עוברות עיבודי תמונות באמצעות תוכנת עריכה.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - חייגו 052-9095404 או השאירו פרטים:

צילום תינוקות ניובורן newborn

צילומי ניו בורן בבית

צילומי תינוקות Newborn בירושלים הנערכים בבית, ניתן לעשות עד סוף החודש השני לחייו של התינוק. בדרך כלל, זמן הצילום בבית יהיה קצר יותר, מאחר ומדובר בסביבה אליה רגיל התינוק. בעוד שבצילומי הסטודיו עיקר ההתמקדות היא בתינוק עצמו – אשר נמצא במרכז התמונה, בצילום הביתי האווירה היא שונה, וכך גם התוצאה. לרוב, התינוק יצולם גם לבד, אך גם עם בני המשפחה, האם, האב או האחים. הצילום יהיה בעל אופי תיעודי יותר. גם התמונות שמצולמות בבית עוברות עיבודי תמונה באמצעות תוכנת עריכת תמונות, בכדי לספק את התוצאה הטובה ביותר.

כיצד לבחור את אופן הצילום?

כל אחד מכם צריך להחליט איזה סגנון של צילום מועדף עליו – האם הסגנון האמנותי או הסגנון התיעודי. מאחר והתוצאות הן שונות לחלוטין. מעבר למבחן התוצאה הסופית, גם התחושה שלכם לגבי העדפת מיקום הצילום הינה אינדיבידואלית, ישנם הורים שאין להם בעיה לצאת עם הרך הנולד אל הסטודיו, בעוד אחרים, מעדיפים בימים הראשונים להישאר עם התינוק בבית. חשוב לדעת, כי תמיד תוכלו לשלב בין צילומי סטודיו לבין צילומים ביתיים, על מנת ליהנות מכל אפשרויות צילומי New Born הקיימים. בין אם בחרתם בצילומי סטודיו ובין אם בצילומים ביתיים, וודאו כי הצלם הנבחר הינו בעל ניסיון בסגנון צילום זה.

אולי יעניין אותך גם