052-9095404
תמונת נושא: צלמים לאירועים מחירים בירושלים

בוודאי נתקלים לא פעם בפערים גדולים מאוד כאשר מדובר בשירותי צלמים לאירועים בירושלים. מחירי צלמים לאירועים בירושלים משתנים על פי מספר פרמטרים, החל מהניסיון של חברת הצילום, ציוד הצילום וחבילת הצילום אותה אתם מזמינים, כמו גם אופי האירוע שלכם. לכן, חשוב להבין היבט ממה מורכב המחיר ואיך כדאי לעשות בחירה נכונה ונבונה כאשר בוחנים צלמים לאירועים מחירים בירושלים.

סוגי חבילות צילום

ישנו שוני מהותי בין חבילת צילום חתונות לבין חבילת צילום לברית מילה. השוני נובע בדרך כלל מאופיו של האירוע, כמות המשתתפים בו, כמו גם כמות הצלמים הנדרשת על מנת לכסות את האירוע בצורה מיטבית. חשוב להבדיל בין חבילת צילום בסיסית לבין חבילת צילום הכוללת תוספות שונות.
צלמים לאירועים מחירים בירושלים נעים מחבילת צילום בסיסית הכוללת צלם סטילס וצלם וידאו, ללא עריכה וללא אלבומים במחיר המתחיל ב 3,000 שקלים. בעבור מחיר זה תקבלו רק חומרי גלם וכיסוי מצומצם. בעבור חבילת צילום מורחבת, הכוללת שני צלמי סטילס, צלם וידאו, סרטון וידאו ערוך ואלבום תמונות, המחיר יתחיל ב 8,000 שקלים ויגיע עד ל 15,000 שקלים, תלוי במקצועיות בוותק של החברה, כמו גם בכמות האלבומים המודפסים. תוספות נוספת עליהן תשלמו מחיר, יהיו צילומי טראש דה דרס, מצלמת רחף, צילום באמצעות רחפן, צילום מגנטים או תוספת של צוות צילום כאשר מדובר באירועים גדולים במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - חייגו 052-9095404 או השאירו פרטים:

אופי האירוע משפיע על מחיר הצילום

צלמים לאירועים מחירים בירושלים נקבעים גם על פי אופי האירוע ועל פי עונת השנה. כאשר מדובר בעונת הקיץ העמוסה באירועים, המחירים תמיד יהיו גבוהים יותר, בשל הביקוש הרב. בעונת החורף, מתקיימים פחות אירועים, כך שתוכלו למצוא דילים אטרקטיביים במיוחד בעבור אותה חבילת צילום עליה הייתם משלמים בקיץ. אלמנט נוסף שמשפיע על מחיר צילום אירועים בירושלים הינו אופיו של האירוע וכמות האורחים. אירועים קטנים, הנערכים במתכונת מצומצמת יהיו זולים יותר מבחינת עלויות הצילום, מאחר ואין צורך בצוות צלמים גדול. בדרך כלל, אירועים קטנים גם קצרים יותר מבחינת משך הזמן שלהם, דבר אשר משפיע אף הוא על המחיר הסופי של חבילת הצילום.
צלמים לאירועים מחירים בירושלים יכולים להתחיל מ 1500 שקלים לצלם סטילס בלבד, באירועים קטנים, ועד למחיר של 15,000 שקלים ויותר כאשר מדובר באירועים גדולים במיוחד, הכוללת גם תוספת שונות כמו צילום מגנטים, צילום באמצעות רחפן ועוד.

אולי יעניין אותך גם