052-9095404
תמונת נושא: כמה עולים צילומי ניו בורן בירושלים

רגע לפני שאתם לוקחים את התינוק הקטן לתיעוד מרגש בסט צילומים מקצועי, כדאי לעצור רגע, ולבדוק כמה עולים צילומי ניו בורן בירושלים. האם כדאי לנו לבחור דווקא בדילים במחירי ריצפה? או שעדיף לנו להשקיע עוד כמה מאות שקלים לטובת החוויה?

ממה מורכב המחיר?

העלות של צילומי ניובורן נקבעת על פי מספר פרמטרים.

מקצועיות וניסיון הצלם – הניסיון והמקצועיות של הצלם הינו אחד מהפרמטרים הראשונים לפיהם נקבע המחיר של צילומי Newborn. ככל שלצלם יש יותר ניסיון בתחום, כמו גם רקע מקצועי, כך גם המחיר יהיה בהתאם. בעוד סטודנטים לצילום או צלמים חובבים יכולים להציע לכם דילים מיוחדים במחירים נמוכים במיוחד, הרי שגם התוצאה תהייה בהתאם וגם החוויה עשויה להיות קשה יותר, במיוחד לתינוק הקטן.

ציוד הצילום – הציוד המצוי בסטודיו מקצועי הינו יקר, וכולל גם אלמנטים של תפאורה שונה ורקעים ומתחלפים, וכמובן, מצלמות שונות עם מגוון של עדשות המספקות תוצאות שונות ומגוונות. כמו כן, תאורה מקצועיות לסט הינה אספקט נוסף. ככל שיש יוצר ציוד, כך מושקע יותר זמן ויותר מאמץ, הדבר ניכר בתוצאה הסופית וכמובן שגם במחיר.

זמן הצילום – משך הצילום הינו פרמטר נוסף אשר משוכלל בתוך המחיר. ישנן חבילות צילום העומדות על שעת צילום בודדת, בעוד אחרות יכולות להתפרס על פני שלוש שעות. ההבדל ביניהם יהיה כמובן בתוצאה. מאחר ומדובר בתינוקות קטנים מאוד, הצרכים שלהם צריכים להיות ראשונים במעלה. אם התינוק בדיוק רעב, או שיש צורך להחליף לו חיתול – כל אלו מצריכים פסק זמן. ולכן, כדאי מאוד לבחור בחבילה הכוללת מספר שעות, כך העבודה תעשה באופן רגוע ובטוח יותר.

חבילת הצילום – עלות צילומי New Born בירושלים נקבעת גם לפי חבילת הצילום הסופית. האם אתם מעוניינים רק בתמונות על גבי דיסק, או בתמונות מעובדות במחשב ואף מודפסות בגדלים שונים. אם תוסיפו לכך גם אלבום דיגיטלי מעוצב, הרי שהמחיר יהיה יקר יותר.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - חייגו 052-9095404 או השאירו פרטים:

כמה עולים צילומי ניו בורן

אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולים צילומי ניו בורן בירושלים, הרי שהתשובה אינה חד משמעית. תוכלו למצוא חבילות צילום המתחילות ב 600 שקלים ואחרות עשויות להגיע אף ל 1500 שקלים ויותר. מרכיבי הצילום, איכות הצלם, צילום בסטודיו מקצועי או בבית הלקוח – כל אלו מרכיבים את המחיר הסופי, ולכן יש לשים לב לכל הפרמטרים הללו לפני שעושים את הבחירה לגבי צילומי ניובורן.

אולי יעניין אותך גם