052-9095404
תמונת נושא: צילומי הריון מיוחד בירושלים

ההריון היא תקופה נהדרת שניתן, ואף כדאי, לתעד אותה. יותר ויותר נשים בוחרות לבצע צילומי הריון מיוחד בירושלים עם צלם הריון, בכדי להנציח את הרגעים המרגשים והמיוחדים רגע לפני הלידה. אז כיצד ניתן לתעד את ההריון באופן מיוחד? הנה כמה דוגמאות.

צילומים רומנטיים

עם בן הזוג, או בלי בן הזוג, ההריון שלך יכול להיות רומנטי. שימוש בבדים נופלים, תחרות, הלבשה תחתונה או אפילו שמלה אוורירית יוכלו להעצים את התחושות ואת הרגשות באמצעות הצילום, שנעשה בסטודיו או מחוצה לו, על רקע היום או נופים פתוחים, שדות ואף פרחים.

צילומים בסגנון רטרו

אם את חובבת עיצוב של פעם, אם בא לך להעניק קריצה מיוחדת בסט הצילום, זוהי בהחלט הזדמנות ליצור אלבום תמונות בסגנון של פעם, החל מפריטי הלבוש שלך ועד לרקע בו את בוחרת להצטלם. ניתן לשלב עגלת תינוקות ישנה, לול עץ, תסרוקת מותאמת לאווירה של שנות החמישים של המאה שעברה ועוד.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - חייגו 052-9095404 או השאירו פרטים:

צילומים משעשעים

את לא חייבת לקחת את עצמך ברצינות כדי לעשות צילומי הריון מיוחדים, ובהחלט יכולה לשלב גם הומר בתוך סט הצילום, בין אם באמצעות אביזרים משעשעים, איפור, כיתובים על גבי הבטן או באמצעות פריטי לבוש. החיוך שלך בהחלט יבוא לידי ביטוי בתמונות. את התמונות ניתן לבצע על רקע של מקומות ילדותיים, כמו ג'ימבורי, גן משחקים או אפילו הלונה פארק.

צילומי עירום

אם את רוצה להנציח את ההריון שלך, את שינויי הגוף וכמובן את הבטן – תוכלי לבחור בביצוע של צילומי עירום. כמובן, שההחלטה עד כמה את רוצה לחשוף היא בידיך בלבד, וניתן לשלב עירום מרומז בלבד.

צילומי משפחה

אם כבר יש לך ילדים, הם בהחלט מוזמנים להיכנס אל תוך סט הצילום, וליצור צילומי הריון משפחתיים, כאשר הבטן היא המרכז של ההתרחשות. באופן זה, את יכולה ליצור גם תמונות משפחה וגם תמונות הריון במקביל.

צילומי הריון מיוחד בירושלים מאפשרים לך לתעד את ההריון שלך באופן אישי ואמנותי, על פי בחירתך ועל פי שיקול דעתך. זוהי ההזדמנות שלך ליצור מזכרת נהדרת מאחת התקופות המיוחדות ביותר בחיים.

אולי יעניין אותך גם