052-9095404
תמונת נושא: צלם ניו בורן מומלץ בירושלים

צילומי ניו בורן הם צילומים מיוחדים, אשר לרוב נעשים בשבועות הראשונים ללידת התינוק או התינוקת. הורים רבים בוחרים להנציח את התינוק או את התינוקת באמצעות תמונות אמנותיות ומיוחדות בעלות מגע של קסם. לשם כך, אנחנו רוצים את הצלם הטוב ביותר עבור צילומי New Born. כזה שיוכל לדעת איך לגשת אל התינוק, איך להפוך את האווירה לנעימה ורכה עבורו, ובמקביל גם להפיק תמונות ייחודיות. לכן, יש צורך לבדוק היטב את צלמי הניו בורן בירושלים, על מנת תוכלו ליהנות מחוויה שהיא גם נוחה ונעימה לתינוק או לתינוקת, ובמקביל, כזו המאפשרת תמונות אמנותיות ומיוחדות.

איכות ומקצועיות

הדבר הראשון שצריך לדעת כאשר אנחנו מחפשים צלם ניובורן מומלץ בירושלים הינו המקצועיות של הצלם. האם לצלם יש את הניסיון הנדרש בעבודה עם תינוקות רכים ועדינים? האם הוא יודע כיצד ניתן לגשת אל התינוק או אל התינוקת בצורה עדינה ואינה מאיימת? כמו כן, יש לבחון לא רק את הציוד של הצלם, אלא גם את תיק העבודות, על מנת שנוכל להתרשם ממגוון של תוצאות מוגמרות.

צילומי ניו בורן מומלצים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - חייגו 052-9095404 או השאירו פרטים:

בטיחות במהלך הצילום

אין ספק כי כאשר מדובר בצילום של תינוקות הבטיחות היא מעל לכל. הסטודיו חייב להיות נקי מכל חפץ או אלמנט העלול לפגוע בתינוק הזעיר. מצע הצילום צריך להיות רך, נעים וכמובן נקי וסטרילי. במידה ומדובר באלמנטים המתווספים אל הצילום, כמו בובות רכות, שמיכות מפרווה, סלי קש או כל דבר אחר – עליהם להיות נקיים לחלוטין. במידה ויש תאורה, עליה להיות מקובעת היטב.

חבילת הצילום

חשוב להקפיד כי חבילת הצילום תהייה כזו המתאימה לכם, בין אם תמונות מעובדות על גבי דיסק ובין אם תמונות מעוצבות באלבום או תמונות מודפסות בגדלים שונים. כמו כן, יש לשים לב לשעת העבודה שנקבעת. מאחר ומדובר בתינוקת, יש צורך במספר שעות בסטודיו, על מנת שהעבודה תתבצע באופן רגוע וללא לחץ. תינוקות יכולים פתאום להיות רעבים, או עייפים, ולכן יש צורך בזמן.

צילומי ניו בורן בירושלים יאפשרו לכם למצוא את הצלם הנכון ביותר והמתאים ביותר עבורכם ועבור התינוק או התינוקת שלכם.

אולי יעניין אותך גם