052-9095404
תמונת נושא: צילום סייב דה דייט בירושלים

אם פעם היינו שולחים לאורחים שלנו בדואר הזמנות מודפסות לאירוע, הרי שהיום אנחנו כבר כמה צעדים כמה. אחת האפשרויות המהנות להזמנות לאירועים, בין אם חתונה, מסיבה או אירוע עסקי, היא באמצעות צילום save the date. למעשה, מדובר בתמונה הכוללת בתוכה גרפיקה, וזו משמשת כהזמנה לאירוע. איך עושים את זה? הנה כל מה שצריך לדעת.

מה זה צילומי סייב דה דייט?

כאשר אתם מיידעים את האורחים שלכם על אירוע קרב ובא, הרי שאתם מעוניינים שהם ישמרו את התאריך – וזה בדיוק מה ש save the date אומר. אתם יכולים לעשות שימוש בפורמט סייב דה דייט כהזמנה לאירוע, או כקדימון להזמנה הרשמית. על מנת לייחד את האירוע שלכם וליצור טיזר מעניין, הרי שהדרך הטובה ביותר לציין את התאריך של המאורע הוא באמצעות צילום שלכם, או של משהו המרמז אחר האירוע המתקרב. Save the date צילום בירושלים מאפשר לכם להפוך את ההזמנה שלכם לייחודית, כאשר אתם אלו המופיעים בתמונה. לחתונות, כמובן שיש צורך לצלם אתכם, וכאשר מדובר בבר מצווה או בת מצווה, או כל סוג של אירוע אחר, הרי שמושא האירוע יהיה מצולם. את התמונה אתם יכולים לשלוח בדואר כהזמנה של ממש, או לשלוח במייל או ברשתות החברתיות.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - חייגו 052-9095404 או השאירו פרטים:

צילומי save the date סייב דה דייט

איך עושים save the date?

הדרך הבטוחה ביותר ליידע את האורחים שלכם לגבי מועד האירוע היא באמצעות save the date צילום בירושלים. אתם יכולים לבחור בצלם מקצועי על מנת שהתמונה תהייה איכותית ואמנותית, ולהצטלם היכן שרק עולה על דעתכם, החל מחוף הים, הר, נוף אורבני, הדירה שלכם, חדר מדרגות, מגרש חנייה או איפה שאתם רק רוצים. אל התמונה עצמה מוסיפים גרפיקה בפונטים מיוחדים, ובכך הופכים אותה לגלויה דיגיטלית או מודפסת, על פי ההעדפה שלכם.

מתי כדאי לעשות save the date?

ברגע שהחלטתם על תאריך האירוע וסגרתם כבר את מקום האירוע, זה בדיוק הזמן ליידע את האורחים שלכם שישמרו את התאריך. מאחר ולא תמיד מדובר בהזמנה הפורמאלית, אתם יכולים ליידע אותם כבר כמה חודשים מראש. כמובן, שאם עשיתם זאת, יהיה עליכם להמשיך ולתזכר את האורחים שלכם לגבי האירוע המתקרב. תוכלו לעשות שימוש באותה התמונה, אבל עם גרפיקה שונה, או לעשות שימוש בתמונה אחרת שצולמה באותה ההזדמנות עם הצלם המקצועי.

Save the date צילום בירושלים מאפשר לכם ליידע את האורחים שלכם בצורה הומוריסטית, אמנותית וייחודית על תאריך האירוע.

אולי יעניין אותך גם