052-9095404
תמונת נושא: צלם טראש דה דרס בירושלים

מחפשים איך לצאת משגרת צילומי החתונה הרגילים? רוצים להביע את עצמכם בצורה אמנותית וייחודיות? צילום טראש דה דרס בירושלים הוא בדיוק עבורכם. הצילום המשחרר, שלכם, כחתן וכלה שהורסים את הבגדים החגיגיים בשביל הגיוון ובשביל אלמנט ההפתעה של התמונה, יאפשרו לכם לא רק ליהנות מצילומים מיוחדים שלכם, אלא גם מחוויה בלתי נשכחת.

איך מצלמים Trash the dress?

לעיתים צילום Trash the dress נעשה לאחר החתונה, במעמד בו הכלה והחתן כבר הספיקו להסתובב על המלבושים הרשמיים של החתונה, קרי – השמלה הלבנה והחליפה המעונבת. כעת, לאחר שהאירוע הסתיים, אין כל בעיה להרוס את הבגדים למען סט תמונות מוצלחות. לעיתים אחרות, צילומי טראש דה דרס יתקיימו לפני החתונה כאשר החתן והכלה לבושים בגדים חגיגים שלא אכפת להם להרוס. כך או כך, זו ההזדמנות שלכם לרדת אל חוף הים, למצוא שדה קסום, להשתולל עם בוץ, צבעי מים וכל מה שעולה לכם בראש. התוצאה תהייה תמונות בהן אתם הולכים על האקסטרים, לא מפחדים להתלכלך ולא איכפת לכם להרוס את הבגדים. כלות רבות, מעדיפות לקנות במיוחד בשביל המאורע שמלה לבנה פשוטה יותר, בעיקר כאשר מדובר בשמלת חתונה שכורה שיש צורך להחזיר לאחר האירוע.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - חייגו 052-9095404 או השאירו פרטים:

צילומי טראש דה דרס, צלם TRASH THE DRESS

איך לבחור צלם טראש דה דרס בירושלים?

בשביל שהתמונות שלכם מאירוע "הריסת השמלה הלבנה" יהיו מיוחדות, אתם צריכים לבחור בצלם שבשבילו הצילום היא לא רק עבודה, אלא אמנות של ממש. איך תוכלו לדעת? בקשו לראות דוגמאות של תמונות מצילומי טראש דה דרס, בקשו לקבל רעיונות לצילומים מיוחדים ומטורפים, ובחרו בצלם שיוכל להתחבר אליכם ואל מה שאתם אוהבים. כאשר מדובר בצילום טראש דה דרס בירושלים ככל שתבחרו בלא שגרתי ובמשוגע – כך התוצאות יהיו מעניינות יותר וייחודיות יותר.

רעיונות מיוחדים לטראש דה דרס

אתם תמיד יכולים להפתיע את עצמכם, ולבחור בתמונות שמדברות אל התחביבים שלכם, כמו צילום בגן החיות, צילום במגרש כדורגל, צילום בסדנה של בישול או אפייה בה אתם מלכלכים את הבגדים. כל אטרקציה וכל רעיון אישי יתקבלו בברכה ובתנאי שלא אכפת לכם להרוס את הבגדים למען האמנות ולמען מזכרת נהדרת מחוויה נפלאה שסוגרת את אירוע החתונה שלכם באופן מושלם.

אולי יעניין אותך גם